Álláslehetőség

Nyelv

Miért érdemes nálunk tanítanod?

Nálunk olyanokkal találkozol, akik tanulni szeretnének, nem azzal telik az óra, hogy fegyelmezz, vagy nézd az üres tekinteteket. Kiváló tanítványaink vannak!

Nem 10 fős csoportot kell egyben tartanod, nálunk főleg egyéni oktatás zajlik, de egy-egy kiscsoport azért akad.

Családias légkörben dolgozhatsz, egy olyan közegben, ami inkább otthonra emlékeztet, nem iskolára.

Vezetőnk is tanít, így pontosan tudja, mik jelenthetnek gondot és mindent meg tudsz beszélni vele. Akár emberi, akár szakmai problémád akad, számíthatsz rá.

Nyelvkönyveket a tanításhoz biztosítunk, de ha magadnak szeretnél valamit rendelni, az iskola kedvezményét igénybe veheted.

Megbízási szerződéssel dolgozhatsz nálunk (tehát nem főállás), ha számlaképes vagy, akkor nem nyeljük le a járulékokat, hanem annyival többet kapsz. Csoportos órákért magasabb a juttatás, elismerve a többletmunkát.

Rugalmas lesz az időbeosztásod, általában a diákkal egyeztetett időpontban taníthatsz (persze, ha még van szabad terem).

Amit még tudnod érdemes:

Először egy diákkal foglalkozol és ha mindenki úgy látja, bővülhet a kör.

Ha Te hozol diákot az iskolába, akkor magasabb díjat kapsz azokért az órákért, ami vele töltesz.

Feladatod lesz az órák jelenléti ívének vezetése, a tanterem lefoglalása, fénymásolás, ha szükséges.

Adott könyvből kell tanítani, de hogy milyen stílusban, az rád van bízva. A haladásról néha be kell számolni az iskolavezető felé, de gondoljuk, ez érthető.

Jó ha tudod használni a zoom és skype alkalmazásokat, mert lehetnek online órák is.

Be kell tartani a járványügyi előírásokat.

Ha megtetszett, akkor írj egy e-mailt és csatold önéletrajzodat!

info@royalnyelviskola.hu