Nyelvtanulás Máltán

20231107 143008

Miért érdemes  Máltán tanulni az angol nyelvet?

A szigetország népszerűsége annak köszönhető hogy a nyelvi kurzusok árai és a mindennapi megélhetés jóval olcsóbb mint az Egyesült Királyságban vagy Amerikában.

Máltán a nyelviskolák többsége teljesen magával ragadó nyelvtanfolyamokat kínál, amelyek minden szinten, minden korosztály számára alkalmasak. A diákok az igényeiknek, a kurzus típusának, az elvárásoknak és a kért helyszínnek legjobban megfelelő oktatókat kapják.A programok tartalmazzák a heti meghatározott számú órát, a tanuló szintjének és igényeinek megfelelő tananyagot, teljes ellátást, szállást akár a tanár otthonában, valamint a választott kurzustípustól függő tevékenységeket és kirándulásokat.

Az oktatási programok heti meghatározott óraszámmal, az adott tanuló szintjéhez igazodó tananyaggal, teljes ellátással,  valamint a választott kurzustól függő tevékenységekkel és kirándulásokkal rendelkeznek. A kurzusok gyermekeknek, tizenéveseknek, felnőtteknek és szakembereknek egyaránt elérhetők és alkalmazkodnak az egyedi igényekhez. A világszerte elérhető kurzustípusok széles skálájában válogathatunk, beleértve az üzleti életre koncentráló nyelvtanfolyamokat, sportorientált tanulmányi üdüléseket, vizsgaelőkészítést, a diákok igényeire szabott speciális tanulási programokat, tanári továbbképzéseket, szenior programokat és még számos más lehetőséget. A szállás, a programok és a tanórák egyénileg is elérhetők.A nyelvi programok lehetővé teszik a diákok számára, hogy teljes időtartamuk alatt belesüppedjenek a választott nyelvi környezetbe. A tanulók a tanórákon, a szabadidőben, a napi rutinok és a társas tevékenységek során, például az étkezéseknél is gyakorolhatják a választott nyelvet akár tanár otthonában. Ez a személyre szabott figyelem lehetőséget teremt a diákoknak, hogy saját ütemükben tanuljanak, igényeiknek és célnak megfelelően.

Máltán a nyelviskolákban tanító tanárok többsége anyanyelvi tanár, valamint magasan képzett és tapasztalt oktató. A diákok olyan pedagógusokat kapnak, akik a leginkább megfelelnek az igényeiknek, a kurzus típusának, az elvárásoknak és a kért helyszínnek.

Mindezek mellett nagyon sok lehetőség van arra hogy a tanulás mellett a tanulók felfedezhetik Málta szépségeit és gasztronómiai csodáit is mind egyénileg mind pedig csoportosan is.