Valami egészen más

Hogyan Lehetsz Még Szebb

Időnként iskolánkban nem csak nyelvtanulásra van lehetőség.

Alkalmanként más hasznos dolgokat is tanulhattok nálunk. Ilyen például a Sminktanfolyamunk.

Smink workshop

Érdekel a sminkelés de nem tudod hogy fogj hozzá? Te is azok közé tartozol akik
elbizonytalanodnak a sok információ hallatán ?
Ha szeretnél magabiztosabban mozogni a sminkelés világában és megtanulnál egy-két ötletes megoldást hogy tudd kiemelni, hangsúlyozni az arcod előnyös vonásait, akkor itt a helyed!
Smink workshopot sorozatot indítunk teljesen az alapoktól. A workshop 2 egymásra épülő foglalkozásból áll.

Program:
1, Foglalkozás

Időpont: 2023. november 18.. szombat, kezdési időpont:10:30.
A foglalkozás díja :25.000 Ft /fő
Alapprogram: Ezen a foglalkozáson megismerkedhettek a smink eszközökkel azok
használatával is, illetve segítünk eldönteni a számotokra legelőnyösebb és legoptimálisabb
színösszeállítást egy alap smink felrakásához amit el is tudtok készíteni magatoknak. (Ha
már van sminkkészlet és szeretnéd ezt használni a foglalkozáson , bátran hozd el)

2, Foglalkozás

Időpont: 2023. december 16. szombat, kezdési időpont:10:30
A foglalkozás díja :25.000 Ft /fő
Fókuszban a szem. A második foglalkozás az első alap programon alapul. Itt már
megtanulhatjátok hogyan kell pontos tusvonalat rajzolni, de foglalkozunk a szemöldökkel is, valamint elsajátíthattok egy szempilla felrakási módszert, majd ezt követően fel is rakhattok szempillát.

A programok helyszíne : Royal Nyelviskola Győr Szent István út 20/B

A foglalkozások során segítségetekre lesz Nagy Gabriella kozmetikus , aki azt vallja hogya szépség az egészségünkre is nagy hatást gyakorol. A sminkelés során felhasználtkozmetikumok pedig a csodálatos Vagheggi termékek .