Kiscsoportos nyelvtanfolyam

20200302 144524

Nálunk hagyományos tanfolyami keretek között tanulhatsz, mert álláspontunk szerint a bármikor használható bérlet pont azt veszi el a nyelvtanulástól, amit a legfontosabbnak tartunk. Nálunk a tanárod pontosan követni tudja a fejlődésedet, nem mindig mással találkozol. A heti rendszeresség pedig tanulásra ösztönöz, a lustaság helyett. Nálunk az órán a Tanár rád figyel, nem olyan feladatot végzel, amit egyedül is meg tudsz oldani otthon, ingyen.

Kiscsoportos tanfolyamokat szervezünk 2x30 órában heti egy alkalommal  2x45'-es órákkal. Maximum létszám 6 fő csoportonként, így mindenkinek van lehetősége beszélni és hasonló szinten nyelvet ismerőket meghallgatni a tanulandó nyelven, de a tanárnak is mindenkire jut ideje. Azoknak ajánljuk, akik költséghatékonyan, de gyorsan szeretnének haladni,  viszont nem tudnák még kihasználni a saját tanárral való tanulás előnyeit.

Az csoportos képzés díjai itt!