Egyénre szabott nyelvtanulás Győrben

Iskolánk legfőbb profilja az egyéni nyelvi képzés angol és német nyelvből. Első lépésben szintfelmérő írását tartjuk célravezetőnek, mely térítésmentes és felmérhetőek az eddig elsajátított ismeretek, képességek. A teszt kiértékelése után veled egyeztetve javaslunk a szintnek és az igényeidnek megfelelő tankönyvet. A tankönyv kedvezményes beszerzésében segítünk! A képzés ütemét is egyeztetjük, igazodva az időbeosztásodhoz.

Ha nyelvvizsgázni szeretnél, ez esetben a cél a vizsga szintnek megfelelő könyv elsajátítása, és a kitűzött nyelvvizsga feladatok gyakorlása írásban és szóban.

Ha a célod a nyelv szinten tartása, akkor az óra lehet kötetlen beszélgetés, aktuális téma átbeszélése, vagy akár cikkelemzése is.

Más egyéni célok elérése (pl: iskolai tananyag megerősítése, külföldi munkavállaláshoz szükséges alap nyelvismeret megszerzése) érdekében rugalmasan alakítjuk ki a tananyagot.

Az egyéni képzés óriási előnye hogy családias légkörben, rugalmas időbeosztásban, egyéni képességeidnek megfelelően, saját tempódban haladva érheted el célodat. Amennyiben szeretnéd online is tartunk órát ZOOM rendszer segítségével.

Az egyéni képzés díjai itt!

Az egyéni képzések minimum 10 órás kurzusokban történnek, melynek díja a kurzus indulásakor fizetendő.

Amennyiben hétköznap nem érsz rá, szombaton is részt vehetsz nyelvórákon.

20181030 101839