Korábbi hírek
2023-09-28

20 évesek lettünk

🎉

Kedves Nyelvtanulók és Barátok!

Nagy örömmel jelentjük be, hogy Nyelviskolánk idén 20 éves lett! Ez az elképesztő utazás tele volt sok-sok sikertörténettel, és mindezt köszönhetjük nektek, akik velünk tartottak az évek során.

Ezen különleges alkalomra különleges ajándékot készítettünk nektek: Indítjuk a "20 ÉVES ÜNNEP" akciós nyelvtanfolyamot!

Mit kínál ez a fantasztikus ajánlat?

Kedvezményes csoportos tanfolyamok angol és német nyelven, amelyek segítségével elérheted nyelvtanulási célt 1600 Ft/tanóra áron!!!

Tapasztalt és lelkes oktatóink segítenek abban, hogy kitűnő eredményeket érj el

Interaktív tanórák, amelyek élvezetessé teszik a nyelvtanulást

Kényelmes időpontok és rugalmas időbeosztás, hogy a te életedhez igazodjunkNe hagyd ki ezt az esélyt a fejlődésre!

Jelentkezz most, és kezdd el az utazást a nyelvtudásod fejlesztése felé!

Kérjük, lépj kapcsolatba velünk vagy küldj egy üzenetet az alábbi elérhetőségeken:

E-mail: info@royalnyelviskola.hu

Weboldal: www.royanyelviskola.hu

Köszönjük, hogy 20 évig velünk voltatok, és várunk mindenkit, aki új kihívások elé nézne a nyelvtudás terén!